Aktualności

SPOTKANIE Z BALLADĄ ROSYJSKĄ

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza na "Spotkanie z balladą rosyjską", które odbędzie się 26 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej GCK. Koncert organizowany jest w ramach cyklu imprez muzycznych pn. "Spotkania z muzyką", które w ubiegłym roku cieszyły się uznaniem publiczności. Liczymy na Państwa obecność również teraz. Rezerwacja miejsc w siedzibie GCK lub pod...

WARSZTATY PLASTYCZNE

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza do zapoznania się z różnorodną ofertą warsztatów plastycznych. Więcej informacji w siedzibie GCK lub pod numerem telefonu 501 324 937.

100-lecie odzyskania Niepodległości

Przed nami ostatnie wydarzenie organizowane w ramach programu "Lokalni architekci zmian". Serdecznie zapraszamy na wieczornice słowno-muzyczne związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości.

POGORZAŁKI - GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do spędzania czasu w Wiejskim Domu Kultury w Pogorzałkach.

MAYDAY

GCK w Dobrzyniewie Dużym organizuje wyjazd do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na komedię pn. „MAYDAY” 23 listopada 2018 r. o godzinie 20:30. „Mayday”, w oryginale: „Run for Your Wife”, to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele...

Przygodę z hiszpańskim czas zacząć

Hola, que tal? Zajęcia z języka hiszpańskiego czas zacząć. Zapraszamy na pierwsze spotkania dnia 8 października w godz. 18:00 i 19:00.

ZUMBA

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na zajęcia ZUMBY. Zajęcia rozpoczniemy gdy zbierzemy 12 osób. Koszt zajęć: 50 zł - 1 x w tygodniu, 80 zł - 2x w tygodniu. Zapisy w siedzibie GCK ul. Lipowa 71 lub pod numerem telefonu 501 324 937.

Zajęcia teatralne

Jeżeli lubisz dobrą zabawę, chcesz poznać siebie, chcesz mieć nowych znajomych, zgłoś się do GCK w Dobrzyniewie Dużym i zapisz się na zajęcia teatralne prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora.Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie GCK ul. Lipowa 71 lub pod numerem telefonu 501 324 937.

Klub Gier Planszowych

Nuży Cię szara, jesienna pogoda? Już dziś zapraszamy młodzież i dorosłych do wspólnego spędzania poniedziałkowych wieczorów w Klubie Gier Planszowych. Na zainteresowanych czekać będą przeróżne gry planszowe o średnim i wysokim stopniu trudności. Zapisy w siedzibie GCK ul. Lipowa 71 lub pod numerem telefonu 501 324 937. Liczba miejsc ograniczona.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na zajęcia z języka angielskiego i języka hiszpańskiego. Skuteczność, miła atmosfera, atrakcyjne ceny - satysfakcja gwarantowana! Zapisy w siedzibie GCK ul. Lipowa 71 lub pod numerem telefonu 501 324 937.