Sierpień 2017

154. rocznica pacyfikacji wsi Jaworówka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dobrzyniewo Duże na uroczystość 154. rocznicy pacyfikacji wsi Jaworówka.

Babcia, mama i ja

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Obrubnik i okolicznych wsi na warsztaty wykonywania lalek gałgankowych, zabawek drewnianych oraz innych robótek. Podczas spotkań przypomniane zostaną gry i zabawy podwórkowe z dawnych lat.

Muzyka łączy pokolenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w warsztatach wokalnych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 września 2017 roku o godzinie 19:00 w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym, ul. Lipowa 71.

Warsztaty multimedialne

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach multimedialnych realizowanych w ramach zadania "Lokalni architekci zmian", finansowanych przez Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017".

Dożynki Gminne 2017

Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże oraz Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zapraszają na koncerty w ramach Dożynek Gminnych 2017!!!

Konkurs na "Najpiękniejszy wieniec dożynkowy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na "Najpiękniejszy wieniec dożynkowy". Na wszystkich uczestników czekają nagrody!!!

Warsztaty rzeźby ludowej "Świątki"

Serdecznie zapraszamy młodzież z terenu naszej gminy do udziału w kolejnej inicjatywie lokalnej pn. "Świątki" realizowanej w ramach zadania "Lokalni architekci zmian", które Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym realizuje dzięki wsparciu finansowemu i merytorycznemu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017".

Bezpłatne zajęcia dla młodzieży

Zapraszamy młodzież z terenu naszej gminy do udziału w projekcie pt.: „Razem możemy więcej - lokalny program wsparcia rodzin”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Dożynki Gminne 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dożynkach Gminnych 2017 !!! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia (dostępny do pobrania w załączniku).

Zaproszenie dla wystawców

Zapraszamy wystawców do udziału w Dożynkach Gminnych 2017, które odbędą się 27 sierpnia 2017 roku w Dobrzyniewie Dużym.