Wrzesień 2018

Klub Gier Planszowych

Nuży Cię szara, jesienna pogoda? Już dziś zapraszamy młodzież i dorosłych do wspólnego spędzania poniedziałkowych wieczorów w Klubie Gier Planszowych. Na zainteresowanych czekać będą przeróżne gry planszowe o średnim i wysokim stopniu trudności. Zapisy w siedzibie GCK ul. Lipowa 71 lub pod numerem telefonu 501 324 937. Liczba miejsc ograniczona.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na zajęcia z języka angielskiego i języka hiszpańskiego. Skuteczność, miła atmosfera, atrakcyjne ceny - satysfakcja gwarantowana! Zapisy w siedzibie GCK ul. Lipowa 71 lub pod numerem telefonu 501 324 937.

Zatrudnimy animatora!!!

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym poszukuje animatora do pracy w Pracowni Edukacji Kulturalnej w Jaworówce. Wymagania: Znajomość różnych technik plastycznych (np. decoupage, orgiami, wiklina papierowa itp.) Kreatywność Umiejętność pracy z dziećmi i dorosłymi Mile widziane wykształcenie pedagogiczne Oferujemy: Pracę na umowę-zlecenie (2x w tygodniu) Grafik dostosowany do Twoich...

Kobieta piękna każdego dnia

Za nami spotkanie kosmetyczno-makijażowe pn. „Kobieta piękna każdego dnia”, podczas którego uczestnicy otrzymali darmowy, regenerujący zabieg na dłonie oraz niezbędne wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry twarzy i technik makijażu. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia związane ze zdrowiem i urodą.

Dożynki Gminne 2018

Piękną tradycją jest organizacja Dożynek Gminnych w Dobrzyniewie Dużym. Święto rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. Zwiastowania NMP w Dobrzyniewie Kościelnym. O oprawę liturgii zadbały grupy wieńcowe oraz chór parafialny „Cantate Domino”. Dalsza część uroczystości odbyła się na terenie ZSP w Dobrzyniewie Dużym, gdzie grupy wieńcowe wraz z Zespołem Folklorystycznym „...