Listopad 2018

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza na warsztaty wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, które odbędą się w okresie od 1 do 19 grudnia 2018 roku. Czekamy z ciekawymi i oryginalnymi pomysłami na ozdoby świąteczne. Do zobaczenia!

SPOTKANIE Z BALLADĄ ROSYJSKĄ

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza na "Spotkanie z balladą rosyjską", które odbędzie się 26 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej GCK. Koncert organizowany jest w ramach cyklu imprez muzycznych pn. "Spotkania z muzyką", które w ubiegłym roku cieszyły się uznaniem publiczności. Liczymy na Państwa obecność również teraz. Rezerwacja miejsc w siedzibie GCK lub pod...

WARSZTATY PLASTYCZNE

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza do zapoznania się z różnorodną ofertą warsztatów plastycznych. Więcej informacji w siedzibie GCK lub pod numerem telefonu 501 324 937.

100-lecie odzyskania Niepodległości

Przed nami ostatnie wydarzenie organizowane w ramach programu "Lokalni architekci zmian". Serdecznie zapraszamy na wieczornice słowno-muzyczne związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości.

POGORZAŁKI - GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do spędzania czasu w Wiejskim Domu Kultury w Pogorzałkach.